+90 (312) 394 63 30

Çözüm Ortaklarımız

ABB

ABB güç ve otomasyon teknolojilerinde ürettiği ürün, sistem ve çözümleriyle dünyada lider bir kuruluştur. Yüzden fazla ülkede 145,000 çalışanı bulunan ABB, hem uluslararası hem de Türkiye’nin kamu ve özel sektör sanayi ve altyapı alanındaki müşterilerine çevreye duyarlı performanslarını arttıran teknolojiler sunar.

Banner  Engineering

Banner her yıl endüstriyel ve proses otomasyonu için yüzlerce yeni ürün piyasaya sürmekte ve müşterilerine verimliliği arttırma, maliyetleri düşürme, kaliteyi sağlama, prosesleri izleme ve kontrol etme ve çalışanlarını koruma konularında yardımcı olmaktadır.

Alanında öncü fotoelektrik sensörler, endüstriyel kamera sistemleri, kablosuz veri iletim ürünleri, indikatör ışıklar ve makine emniyeti ürünlerimizle Banner’a güvenebilirsiniz.

Phoenix Contact

Bakır ve Fikirler’ den yola çıkılarak 1923 yılında kurulan Phönix Elektrizitatsgesellschaft, H. Knümann & Co.’nun Almanya’daki enerji firmaları ile yaptığı yoğun temaslar sonucu modüler ve ray klemenslerini icat etmiştir. Günümüzde, Firma Genel Merkezi Blomberg, Almanya’dadır. 1986 yılında kurulan Phoenix Contact Türkiye, günümüzde 45 çalışanı, ülke çapında yaygın ofis ve bayilik teşkilatı ile müşterilerine her zaman en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

National Instruments

Test , Ölçü, Analiz ve Modelleme konularında dünyanın en ileri mühendislik firması olup, Veri toplama, hardware ve bilgisayar destekli analizler konusunda yazilimlar ve ürünler geliştirmektedir.

Reliance

Endüstriyel  SCADA, izleme ve kontrol prosesleriniz ve bina otomasyonu işleriniz için tasarlanmış profesyonel ve güvenilir SCADA HMI  yazılımı

IGE-XAO

27 seneyi aşkın bir süredir IGE+XAO Grubu bir dizi Bilgisayar Destekli Tasarım Yazılımının (CAD denir) tasarımını, üretimini, satışını ve bakımını garantileyen bir yazılım yayıncısı olmuştur. Bu CAD yazılım ürünleri, üretim süreçlerinde kullanılan Elektrik parçalarının tasarımı ve bakımını tasarlamak için üreticiye yardımcı olmak amacıyla geliştirilmiştir. Bu tarz CAD’a “Elektrik CAD” denir. IGE+XAO tüm üreticiler için hem bağımsız bir bilgisayarda hem de şirket ağında çalışabilen biz dizi Elektrik CAD yazılımı geliştirmiştir.

EAE

Üretim teknikleri ve ürün kalitesi ile EAE Elektroteknik A.Ş, faaliyet gösterdiği sektörde, Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarından biridir..